Kontakt

Tworzenie stron internetowych

Spraw, aby twoja strona była wyjątkowa

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie. Przez kilka pierwszych sekund nasz umysł jest w stanie wyrobić sobie opinię na czyjś temat. To samo dotyczy wizerunku naszej firmy w sieci. Strona internetowa jest jednym z pierwszych miejsc, gdzie trafia potencjalny klient, szukając informacji na temat firmy, usługi lub produktu. Jej jakość świadczy o nas, a złe pierwsze wrażenie ciężko jest później zatrzeć. Dlatego jedną z kluczowych kwestii przy budowaniu wizerunku firmy jest wybór dobrego wykonawcy strony www.

Specjalizujemy się w tworzeniu prostych wizytówek firm jak zaawansowanych strony internetowych.

Dzięki doświadczeniu i znajomości reklamy strony przez nas tworzone są intuicyjne, funkcjonalne, estetyczne i maksymalizują efekty sprzedaży. Każda stworzona strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych (responsywna) i posiada indywidualną grafikę. Strony internetowe tworzymy według najnowszych trendów i dopasowujemy je do oczekiwań klientów. Nie działamy na szablonach! Chyba, że tego chce sam klient.
Nasi specjaliści od SEO (pozycjonowania) dbają o to, aby stworzona strona była odpowiednio zoptymalizowana, szybko się ładowała i spełniała wszystkie kryteria Google. To pozwala jej uzyskiwać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie prostych stron

Proste strony wykonujemy przy wykorzystaniu języków HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT oraz baz danych MySQL.
Jeśli klient potrzebuje dostęp do panelu administracyjnego, gdzie będzie mógł bez umiejętności programowania zmieniać treści, rozbudowywać stronę czy dodawać wpisy na bloga firmowego takie strony tworzymy na Wordpressie.

Proste strony internetowe tworzymy już od 1999 zł netto.

Tworzenie zaawansowanych stron oraz systemów CRM

Klienci, którzy potrzebują bardziej zaawansowanej strony, czy portalu również mogą liczyć na naszą pomoc.

Potrafimy tworzyć zaawansowane strony internetowe, CRM, które obsługują płatności, są zintegrowane z innymi systemami, przesyłają dane między stronami czy automatyzują pracę itd. Strony te tworzymy przy wykorzystaniu wspomnianych powyżej języków HTML, CSS, PHP, JAVASCRIPT, MySQL, ale również Symfony czy REST API.

Napisz do nas, aby poznać koszt stworzenia Twojej strony.

Nie zapomnij poinformować nas o funkcjonalnościach, jakie ma posiadać strona, aby wycena była jak najbardziej dokładna.

Kontakt