sklep internetowy

Wdrażanie sklepów internetowych

Zwiększaj sprzedaż dzięki E-commerce.

Sklep internetowy to niezbędny element każdej firmy oferującej produkty.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą sklep internetowy powinien stanowić centrum dowodzenia Twoim biznesem. To on powinien być głównym magazynem i służyć do obsługi klientów.

Jeśli chcesz wykorzystywać różne źródła sprzedaży, nic nie stoi na przeszkodzie zintegrować je ze sklepem i maksymalnie zautomatyzować proces sprzedażowy, aby oszczędzać Twój czas. Allegro, Amazon, porównywarki cen, Google PLA, Facebook i wiele więcej jest dostępnych na wyciągnięcie ręki i bez większych nakładów czasowych do ich obsługi.

Charakteryzuje nas elastyczność, dlatego wdrażamy sklepy internetowe oparte na różnych skryptach w zależności od potrzeb klienta. Instalacja sklepu, konfiguracja, zmiany szablonów, tworzenie indywidualnych szablonów, wdrażanie integracji, instalacje modułów. Wdrażamy i przenosimy sklepy od A do Z.

Według nas najlepszym rozwiązaniem dostępnym obecnie na rynku jest Prestashop, który jest sklepem open source. Już ponad 270 000 sprzedawców na całym Świecie korzysta właśnie z tego oprogramowania. Chwalą sobie elastyczność sklepu oraz dostępność gotowych rozwiązań. Każdy autor oprogramowania dla sklepów posiada integracje z Prestashop. Większość sklepów stawiamy właśnie opartych o ten system.

Dlaczego my?

Zastanawiasz się nad sklepem internetowym? Chętnie pomożemy. Napisz do nas.

sklep internetowy

Kontakt