Kontakt

Pozycjonowanie stron internetowych

Chcesz, aby twoja strona osiągała wysokie pozycje w wynikach organicznych Google?

Pozycjonowanie strony internetowej (SEO) pozwala osiągać wysokie pozycje w wynikach organicznych Google po wpisaniu konkretnej frazy przez potencjalnego klienta. Osiągnięcie wysokich pozycji wymaga jednak dużej ilości pracy i czasu.

Co daje ruch organiczny?

Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google sprawia, że klienci, poszukując Twoich usług, czy produktów sami wchodzą na Twoją stronę internetową. Ruch organiczny jest darmowy i nie ponosisz kosztów za wejścia na Twoją stronę. Wysoka pozycja sprawia więc, że pozyskanie potencjalnego klienta jest darmowe.

Jak osiągać wysokie pozycje?

Niestety nie jest to takie proste. Pozycję Twojej strony internetowej wyznaczają roboty Google, które analizują ponad 200 czynników.

Podstawową sprawą jest dobrze zoptymalizowana strona, z unikalnymi opisami usług, czy produktów. Musi być ona również dopasowana do urządzeń mobilnych i szybko się ładować. Liczy się też historia, autorytet strony i siła linków do niej prowadzących.

Nasze działania

Nasze kompleksowe działania sprawią, że będziesz wyżej w wyszukiwarce. Dobierzemy odpowiednią strategię działań, przeprowadzimy analizy słów kluczowych i wybierzemy te, które zapewnią Ci najwyższy ruch i najwyższą konwersję. Pomożemy Ci w odpowiedniej rozbudowie treści na stronie internetowej. Zaproponujemy optymalizacyjne zmiany techniczne.

Należy jednak pamiętać, że pozycjonowanie strony to proces wymagający czasu. Może się zdarzyć, że efekty będą widoczne już po miesiącu, dwóch, ale w większości przypadku potrzebne jest, co najmniej 6 miesięcy. W związku z tym warto jest łączyć tę usługę z reklamami płatnymi jak Adwords czy Facebook, których efekty widoczne są od razu.

Napisz do nas!

Kontakt