automatyzacja pracy

Automatyzacja pracy

Dzięki robotom wyeliminujesz błędy, oszczędzisz czas i pieniądze.

Dla nas ważna jest Twoja wygoda i oszczędności. Koszty pracowników stale rosną i szkoda, aby poświęcali oni swój czas na rzeczy, które może wykonać robot.

Wdrażamy rozwiązania mające na celu oszczędzanie pieniędzy jak i maksymalizujące szybkość pewnych działań. Robot niektóre zadania jest w stanie wykonać kilka tysięcy razy szybciej, a te zadania nigdy go nie znudzą i wyeliminują błędy.

Integracje sklepów

Jeśli posiadasz sklep internetowy jest wiele działań, które można zautomatyzować. W przypadku, gdy towar lub jego część zamawiasz z hurtowni możemy codziennie a nawet kilka razy dziennie sprawdzać stany magazynowe, ceny, nowości i aktualizować je na twoim sklepie dorzucając odpowiednią marżę.

Innym przykładem może być integracja z programem księgowym. Czy nie byłoby wygodniej gdyby stan magazynowy z Optimy, Subiekta zgadzał się z stanem sklepu internetowego? Czy nie byłoby wygodnie gdyby klient, który opłacił zamówienie automatycznie otrzymał fakturę w momencie wysłania towaru?

Indywidualne panele CRM do zarządzania

Zaawansowane panele, tworzone na zamówienie i dostosowane do potrzeb klienta mogą oszczędzać czas i pieniądze. Stosując automatyzacje możemy zwiększyć wydajność Twojej firmy, co przełoży się na możliwość wyższych zarobków.

Przykładowo możemy usprawnić procesy produkcji i obsługi klienta. Umożliwić obsługę wielu narzędzi z jednego panelu, z różnymi uprawnieniami pracowników oraz historią zmian.

Jeśli obsługujesz B2C oraz B2B możemy usprawnić ich obsługę do jednego prostego panelu. Umożliwić komunikację z klientem przez różnych pracowników.

Chcesz zautomatyzować działania w twojej firmie? Napisz do nas, powiedz nam o swoim biznesie, a zasugerujemy pewne rozwiązania, które możemy dla Ciebie stworzyć.

Kontakt