Kontakt

Obsługa Kampanii Google Ads ( Adwords )

Skutecznie promuj swój biznes w wyszukiwarce Google

Co zyskujesz?

Dotarcie do potencjalnego Klienta w odpowiednim miejscu i czasie

Dzięki Google Ads już jutro twoje reklamy mogą pojawić się w wyszukiwarce Google, z której w Polsce korzysta aż 93,34% użytkowników. W ten sposób dotrzesz do osób poszukujących w danej chwili faktycznie tych produktów lub usług, które oferujesz.

Kontrolę nad wydatkami

Reklamując się w Google Ads sam decydujesz ile wydajesz. Każdego dnia, a właściwie w każdej chwili możesz optymalizować swój budżet w zależności od wyników, które osiągasz. Daje to pełną kontrolę nad wydatkami, a Ty oszczędzasz.

Dostęp do ścieżki użytkownika

Dzięki analityce internetowej można śledzić ścieżkę użytkownika prowadzącą do konwersji (realizacja założonego celu). Załóżmy, że sprzedajesz lub wynajmujesz mieszkania, a reklama w Google Ads służy Ci do pozyskiwania kontaktów od potencjalnie zainteresowanych osób. Narzędzie analityczne pozwoli Ci w takim wypadku prześledzić ścieżkę użytkownika, co umożliwia skuteczną optymalizację.

Co zyskasz dzięki naszej obsłudze?

Współpracując z naszą firmą możesz liczyć na kompleksową pomoc w realizacji kampanii Google Ads. Pomożemy Ci w optymalizacji Twojej strony internetowej, zagwarantujemy natychmiastową obecność w wynikach wyszukiwania. Co najważniejsze będziemy monitorować efekty kampanii, optymalizować je, aby uzyskać najlepsze efekty.

To Ty określasz ile chcesz wydać na kampanię, a my to realizujemy.

Masz pytania? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

reklama Google Adwords ( Ads )

Kontakt