Kontakt

Obsługa Reklam Facebook Ads

Zwiększaj ilość fanów, zasięgi postów i konwersje dzięki reklamom na Facebooku.

W 2017 roku Facebook przekroczył liczbę 2 mld użytkowników. W samej Polsce konto na nim posiada ponad 16 mln osób. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm inwestuje w reklamę w tym portalu.

Co zyskujesz?

Naprawdę dobre narzędzie reklamowe!

Portal Facebook daje nam wiele możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Dzięki informacjom, jakie użytkownicy zostawiają na Facebook'u jesteśmy w stanie określić ich lokalizację, płeć, zawód, status związku, zainteresowania, upodobania i wiele więcej. Posiadając takie informacja można coraz bardziej precyzjnie kierować reklamy i tym samym zwiększać skuteczność kampanii, a co za tym idzie, zwiększać zyski i zmniejszać niepotrzebne koszty.

Wiele formatów reklam

Reklamy na Facebooku cechuje różnorodność formatu, w którym mogą zostać przedstawione. Format reklamy wpływa na jej odbiór przez potencjalnego Klienta. Dzięki poszczególnym formatom reklam łatwiej osiągać obrane cele. Niektóre cele, jak świadomość i rozpoznawalność marki skuteczniej osiągnąć dzięki formatowi wideo niż np. pokazowi slajdów. Z kolei w sprzedaży lepiej sprawdzi się karuzela produktów lub kanwa niż reklamy kontaktowe. Ten ostatni format reklamy posłuży nam za to najlepiej, jeśli będziemy chcieli pozyskiwać jakieś dane kontaktowe od potencjalnych Klientów. Zatem wielość celów dzięki Facebookowi znajduje swój skuteczny wyraz.

Jak przykładowo można wykorzystać reklamę facebook?

Jeśli zajmujesz się fotografią ślubną reklamy na Facebook'u są naprawdę dla Ciebie. Wystarczy skonfigurować reklamy, aby wyświetlały się osobą zaręczonym w odpowiedniej lokalizacji. Z czasem reklamy można optymalizować, obserwując, czy na taką usługę częściej decydują się kobiety, czy mężczyźni.
A może sprzedajesz produkty dla dzieci? Dzięki Facebookowi możesz wyświetlać reklamy rodzicom, którzy mają dzieci w odpowiednim przedziale wiekowym. Mało tego warto pomyśleć o zmienianiu się reklam wraz z rozwojem dziecka. Sam Facebook to nie tylko portal, ale i cała masa dodatkowych aplikacji, takich jak np. Messenger, Instagram, czy Audience Network. Wszystko to w połączeniu otwiera drogę do wielokanałowej promocji, która zawsze daje lepsze efekty.

Skuteczna i efektywna reklama

Jeśli chcesz, aby Twoja reklama była skuteczna i efektywna to skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy wykorzystają pełne możliwości Facebook'a, żeby pokazać Twoją firmę. A co najważniejsze ty swój czas będziesz mógł poświęcić klientom.

reklama facebook

Kontakt