Kontakt

Kompleksowy marketing dla deweloperów

Strony, wizualizacje, logo, ulotki, katalogi, teksty eksperckie

Nasi partnerzy sprawiają, że rynek nieruchomości w Polsce jest nam bardzo dobrze znany. Posiadamy wiele danych zbieranych przez lata, zarówno w przypadku mieszkań jak i rynku biurowego. Dlatego postanowiliśmy stworzyć kompleksową ofertę właśnie dla tej branży.

Strony Internetowe w branży deweloperskiej

Posiadanie strony internetowej działając w branży deweloperskiej, jest tak samo niezbędne, jak w innych obszarach. To dzięki niej firma może pokazać użytkownikowi informacje dotyczących własnej oferty — lokalizacji budynków, dostępności mieszkań, układu pomieszczeń czy cen itp. Nasza firma tworzy strony w pełni dopasowane. Co to oznacza? Oznacza to, że budowane przez nas strony są dopasowane do założeń i kolorów oferowanej nieruchomości. Główną korzyścią płynącą z tego jest ułatwienie potencjalnemu Klientowi przekonać się do naszej oferty — już na etapie wstępnym. Realizowane przez nas strony są łatwe w obsłudze, intuicyjne i umożliwiają zdobycie niezbędnych informacji oraz szybki kontakt z deweloperem.

Każda inwestycja powinna posiadać własną stronę, ponieważ to jej wizytówka.

Do każdej strony internetowej implementujemy tzw. monitoring odwiedzin, który pozwala zbierać informację o skuteczności poszczególnych form reklamy. Co z kolei pozwala odpowiedzieć na pytania typu: „Kim są nasi potencjalni Klienci?”, „Skąd do nas przyszli?”, „Na jakim etapie zrezygnowali z kontaktu z nami?” itp.

Kompleksowy marketing dla deweloperów

Wizualizacje architektoniczne

Na potrzeby wizualizacji materiałów tworzymy: grafiki 3D, animacje (filmy prezentacyjne inwestycji), modele interaktywne, makiety i modele architektoniczne oraz sytuacyjne.

Do wykonania wyceny wizualizacji architektonicznych konieczne jest dostarczenie plików DWG oraz wskazanie lokalizacji inwestycji. Prosimy o ich przesłanie na adres biuro@pozytywnymarketing.pl

Animacje 3D osiedli oraz obiektów przestrzennych

Podniesiemy atrakcyjność Państwa inwestycji tworząc animację 3d, która w oryginalny sposób podkreśli wyjątkowe walory obiektu oraz jego lokalizacji.

Do wykonania wyceny animacji 3d konieczne jest dostarczenie plików DWG oraz wskazanie lokalizacji inwestycji. Prosimy o ich przesłanie na adres biuro@pozytywnymarketing.pl

animacje - marketing dla deweloperów

Copywriting, teksty eksperckie, publikacje

Oferujemy również przygotowanie wszelkich materiałów contentowych, które stanowią niezbędny element profesjonalnych ofert. Dobry content jest królem lub królową — tak czy inaczej na pewno rządzi! Nasi specjaliści w tym zakresie stworzą fachowe i dostosowane do charakterystyki rynku: teksty na strony www, opisy lokalizacji, artykuły sponsorowane, teksty SEO, teksty reklam do Social Media, teksty eksperckie (publikacje w gazetach), teksty kreatywne i spełniające określone funkcje.

Pozostała Grafika

W naszych usługach znajduje się również opracowanie graficzne materiałów reklamowych. Oferujemy tworzenie ulotek, katalogów, logo, reklam banerowych (zewnętrznych) i innych materialnych elementów reklamowych.

Masz pytania? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

Kontakt